O nas

Prowadzimy działalność od 2012 roku i cały czas się rozwijamy zdobywając nowe umiejętności oraz szkolenia. Obecnie możemy pochwalić się ponad 400 stworzonymi stronami i sklepami internetowymi, prowadzeniem administracji hostingowej oraz autorskimi rozwiązaniami dotyczącymi bezpieczeństwa witryn.

Znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw, starając się dostosować nasze oferty na miarę ich oczekiwań.

Zaufało nam wiele osób, a najlepszą miarą zadowolenia z naszej pracy jest polecanie nas swoim znajomym.

Nasze biuro znajduje się w Bydgoszczy, jednakże nie przeszkadza nam to działać na terenie całego kraju.

Misja Strony z Bogiem

Naszą misją jest wzniesienie stron dotyczących wiary na nowy poziom. Obecnie ponad 90% ruchu w sieci opiera się na urządzeniach mobilnych a niestety wiele stron parafialnych nie jest odpowiednio dostosowanych do obecnych realiów.

Od początku działania naszej firmy współpracujemy z osobami związanymi z wiarą. Kilkunastoletnie doświadczenie dotyczące tworzenia stron parafialnych oraz szereg konsultacji z wikariuszami, proboszczami i grupami parafialnymi pozwoliło nam stworzyć projekt, który może zmienić postrzeganie Kościoła w sieci.

Strona z Bogiem to projekt, który w głównej mierze pozwala parafiom dotrzeć do wiernych za pomocą internetu nie generując przy tym kosztów. Ceny profesjonalnych stron zaczynają się od 1500zł + coroczne opłaty hostingowe – my oferujemy profesjonalną stronę za 0zł. Opłacie podlega jedynie hosting (40zł/msc), który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdej witryny w sieci.

Oferowana przez nas strona jest czytelna dla odwiedzających i bardzo prosta w obsłudze. Dodatkowo oferujemy wstawianie intencji, ogłoszeń parafialnych, aktualności itp.

Dotrzyj z nami do jeszcze
większej liczby wiernych.

Właściciel
Michał Cegłowski